Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beni ec vet.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Beni ec vet.   Mon Jan 04, 2010 5:20 am

Beni ecen vete

[media]http://video.google.com/googleplayer.swfedocId=5387396007252361205[/media]
Beni
i mesuar nen tutelen e prinderve dhe si djal qyteti e ka te veshtire te ambjentohet me jeten ne fshat. Por pas shume ngjarjesh dhe eksperiencash nga jeta e fshatit, Beni kupton se nuk eshte me ai djali i llastuar, por eshte tashme nje njeri i rritur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Beni ec vet.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Filma-
Kërce tek: