Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ktu mund te gjeni vebfaqe me lojra te ndryshme.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Ktu mund te gjeni vebfaqe me lojra te ndryshme.   Mon Jan 04, 2010 12:36 pm

WWW.MINICLIP.COM
WWW.Y8.COM
WWW.GAMES.COM
www.addictinggames.com
www.net-games.biz
www.popcap.com
WWW.GAMES.NET
WWW.SHOCKWAVE.COM
WWW.FLASHGAMES247.COM
WWW.FLASH-GAMES.NET
www.gamezer.com/billiards
www.spielaffe.de
www.spele.nl
www.agame.com
www.directgamez.com
http://bigfishgames.com/
www.a123.com
www.girlsgogames.com
POG.COM - Play Online Games
www.dragengame.com
Ja unë po i dërgoj dy lidhje ku keni mundësi që të luani online dhe gjithashtu ti shkarkoni ato nëse doni.

PopCap Games - Home of the World's Best Free Online Games dhe
Download Games & Play Now! > A Free Game Daily! | GameHouse
Ket loj mundeni me lujt ne AdventureQuest Worlds: Web Browser Massively Multiplayer Game aty mas pari duhet me qel ni account. Po kur te qelni account per me mujt me hi me lujt ne SRV me chat banii vjet edhe pse si keni 1990 , 1989 etj, dmth teposht! Kur te shkoni te teshat aty jan do WARRIOR e do sene, une kisha than meja ba WARRIOR se i ka senet mat forta. Pra kjo loj esht edhe online, P.SH ju mundeni me hi me ni shok t'juvin bashk, veq duhet me hi ne srv te njejt edhe ne dhomen e njejt muni mu taku edhe mi mytt MONSTER. aty keni me mush edhe jete masi te luftojsh veq e prek ni zemer posht edhe te mushet ka edhe map edhe tjera sene. Ato muni mi msu ma mir n'Loj kur te hini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ktu mund te gjeni vebfaqe me lojra te ndryshme.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Lojra-
Kërce tek: