Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si duhet Regjistroheni ne Forum?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Si duhet Regjistroheni ne Forum?   Mon Jan 04, 2010 1:36 pm

Si duhet te regjistroheni ne forumin ton?
N`rrjeshtin e par ku shkruan nfillim Forum.Calendar.Faq.Ju klikoni parafundit 1Regjister.
Qelet faqja shkoni 2 I Agree to these terms.
Username : *
E-mail address : *
Password : *
SAVE.
Pastaj do t'ju vij nje mesazh ne msn (aktivation code) hyne me e-mail dhe e klikon linkun
_____________
mir se vini ne kosova-crew
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si duhet Regjistroheni ne Forum?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Info :: Kosova-Crew-
Kërce tek: