Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si të Prezantohem?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Si të Prezantohem?   Mon Jan 04, 2010 7:05 pm


.1.S te prezantoj Vehten ;-më nalt keni New toplic & add replay
(Kliko add replay)
Në Subject shenoni Emrin Mbiemrin Mosha Vendi?
Me posht shenoni Ndonje Sugjerim Koment per forumin ton.~

Dhe shtypni Send.!
FALEMINDERIT PER MIRKUPTIM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si të Prezantohem?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Info :: Prezantimi-
Kërce tek: