Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mu qkri tu kesh:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Mu qkri tu kesh:   Tue Jan 05, 2010 9:39 am

tre te vdekur takohen ne takohen ne parajs ishin nje shqiptar nje italian edhe nje gjerman.
pyet gjermani italianin:ej po si vdiqe ti
italiani:me shtypi autobusi po ti si vdiqe?
gjermani; une rash ne gremin me makine ej po ti shqiptar si vdiqe ?
shqiptari une bleva nje benz tipi i fundit shume shtrenjt.
mire kete e morem vesh po si vdiqe tregona
shqiptari vdiqa nga uria
hauhauhauhuahauhaua
Ishin kon ni burr edhe ni gru tu bo seks en dhom , edhe hin djali i tyne en dhom edhe i tho: BAB SHKA JE KA BON? baba i pergjgjiet: QE DJALI JAM JOM TU TA BO NI VLLA . djali ja kthen prapanicen babes edhe i thot: BAB QE EDHE MU BOMA NI BICIKELLI troket Hysenit vdekja në derë:
Kam ardhur për shpirtin tënd.
Hyseni kthehet, dhe bërtet:
Razë, shpirt, po të lyp dikush.
I thotë gruaja burrit.
Jam shtatzënë!
Burri i çuditur ia kthen.
Po qysh? Isha i kujdesshëm shumë!
Gruaja.
Eh more i dashur, kjo punë është si në komunikacion! Ti ruhesh, por tjerët jo
Trafiku
Një polic trafiku e ndalon vozitësin e dehur i cili voziste në drejtim të kundërt në rrugë njëkahëshe.
- Ka je nis o jaran?!, bërtet polici në të dehurin.
- Lidhje nuk kam, ashtu kështu jam vonuar, a po e sheh se këta tash veç po kthehen!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mu qkri tu kesh:
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Te ndryshme :: Barcoletat-
Kërce tek: