Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili sipas jush esht Antivirusi per kosoven?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Cili sipas jush esht Antivirusi per kosoven?   Tue Jan 05, 2010 10:23 am

Cili është AntiVirusi më i Përshtatshëm për Kosovën?

Cili mendoni ju se është AntiVirusi më i përshtatshëm i cili mund të dëboj këta virusa : Korrupsion,varfërinë,paditurinë etj. për shtetin tanimë të pavarur dhe sovran të Kosovës.

A mendoni se : Fytyra të reja në Politikë
A mendoni se : Albin Kurti
A mendoni se : Adem Demaqi
A mendoni se : Niveli i diturisë të rritet

A mendoni se : Ralizimi i Premitimeve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cili sipas jush esht Antivirusi per kosoven?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Shkencat Sociale dhe Filozofia :: Shkencat Politike-
Kërce tek: