Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rikthimi me i madh n`Sport.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Rikthimi me i madh n`Sport.   Tue Jan 05, 2010 2:38 pmRikthimet më të mëdha në sport


Me Michael Schumacher që ka konfirmuar rikthimin e tij në Formula 1 në fund të këtij viti (2009), ne do t’ju sjellim edhe rikthimet më të mëdha të të gjitha kohërave në sport.


Michael Jordan
Mbase basketbollisti më i madh i të gjitha kohërave, Jordan u pensionua dy herë, së pari në vitin 1993 para se të kthehet dy vite më pas dhe të drejtojë Chicago Bulls edhe për tre kampionate tjera.

Në vitin 1999 ai u larua sërish, por u rikthye shpejt me Washington Wizards të cilin e shndërroi në ekipin e dytë më të ndjekur në NBA, por, megjithëse ishte një lojtar yll, nuk mundi t’i ndihmojë ekipit të fitojë ndonjë titull dhe u pensionua përfundimisht në vitin 2003 në moshën 40-vjeçare.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rikthimi me i madh n`Sport.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Bota e Sportit :: Motor Sport-
Kërce tek: