Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Msoni Diqka tre Per V.I.P

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Msoni Diqka tre Per V.I.P   Tue Jan 05, 2010 2:43 pm


Keeley Hazell, gjinjtë më të bukur në Britani


Britanikët kanë marrë vendimin e tyre: Keeley Hazell ka gjinjtë më të bukura! Gjatë vitit që shkoi ajo i ka zbuluar disa herë gjinjtë e saj, ndërsa kështu siç po qëndrojnë gjërat- do të vazhdojë edhe këtë vit njësoj.
Çiljeta: Me emrin tim sulmojnë PD-në

Nuk i ka bërë ende 25 vjeçe dhe është më e reja në listën e 100 fituesve në Këshillin Kombëtar të PD-së. Edhe pse nuk do ta lërë skenën, nuk e mohon që jeta i ka ndryshuar. Në këtë intervistë tregon gjithçka se si u gjend në politikë dhe ku synon të shkojë. Cila është njohja me Kryeministrin Berisha, komentet që i janë bërë për ta sulmuar, ndërsa pohon se lidhja e saj 5 vjeçare e dashurisë vazhdon ende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Msoni Diqka tre Per V.I.P
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Te ndryshme :: Zbavitje&Argetim-
Kërce tek: