Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Firefox 3.0 & 3.5 Themes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 25
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Firefox 3.0 & 3.5 Themes   Thu Jan 07, 2010 5:57 am

Firefox 3.0 & 3.5 Themes


Themet qe gjenden brenda:
Black Steel (3.0 - 3.61pre)
Daum Blue (3.0 - 3.5)
Anthem (3.0 – 3.5.)
Scribblies Plain (3.5)
Simple Green (3.5b4 = 3.5)
Utopia FFSE White (3.0 - 3.5)
XboxFox (3.0b1 - 3.5)
Chromefox (3.1b1 - 3.6a1pre)

Shkarko

Instalimi:
Hapim Firefox > Tools > Add-Ons > Themes, pastaj marrim themen
qe dhe e qesim te tabi Theme, presim 3 sekonda dhe shkojm Instal Now.
Restartojm Firefoxin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Firefox 3.0 & 3.5 Themes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Grafik dizajn dhe Web Development :: Photoshop World :: Projekte-
Kërce tek: