Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijoni Error me Notepad

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 24
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Krijoni Error me Notepad   Fri Jan 01, 2010 8:49 pm

Krijojm nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete:
Cito :
x =msgbox("Kosova-Crew", 0+16, "By kas3iot")

3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Sosht I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijoni Error me Notepad
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mix ratio error
» Brake Controller
» Forum Problems
» Grrrr British Gas rant
» Recurring P1119 error code on 2005 2.9 CRDI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Toolbox :: E-books & Tutoriale-
Kërce tek: