Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Need For Speed Underground Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 26
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Need For Speed Underground Portable   Sun Feb 07, 2010 3:43 am
TITULLI |243 MB


Nga
EA Games: zbulon akordues nëntokësore në një masiv,
free-roaming metropol. Get prapa timonit në një nga 30 makina
nxehta dhe vetë rrugët nga agim te muzg. Explore qytet,
ndeshi në garat e nëntokësore, strehimet fshehur,
dyqanet e fshehtë, dhe challengers papritur Me punën e
plotë akordim mundësitë, të gjitha mënyrat e
reja lojë, dhe më i kërkuar pas makinat në qark,
Need for Speed Underground 2 jep akordues më autentike
përvojë ndonjëherë.
Kjo është demo
zyrtare të lojës lëvizëse Need For Speed
Underground 2. Kjo demo përfshin një vjedhës
përgjim të ndryshme e modes lojë të ndryshme ju
mund të luajnë, si edhe disa opsione online.

-Pentium III 700 MHz
-128 MB RAM
-Windows XP
-DirectX 8,0
-32 MB DirectX-compatible 3D accelerator
-DirectX compatible sound-card
-4x CD-ROM drive
-2 GB hard-disk space

Shkruani
botën e garave rrugë urbane dhe makina të lartë
akordues punën me titullin e fundit në goditi Nevoja për
seri Speed: Need for Speed Underground. Merrni në makina më
popullore sot akordues nga Mitsubishi Motors, Subaru, Toyota dhe
shumë më tepër, ndërtimin e rrugës me
makinë fundit duke fituar të holla për të paguar
për kits trupit doganore dhe një mori të mods licencuar
performancës makinë. Mbështetje Online për deri
në 4 lojtarë

From
EA Games: reveals tuner underground in a massive, free-roaming
metropolis. Get behind the wheel in one of the 30 hottest cars and own
the streets from dawn to dusk. Explore the city, encountering
underground races, hidden hideouts, secret shops, and unexpected
challengers With the work complete tuning options, all new ways to
play, and most sought after cars on the circuit, Need for Speed
Underground 2 gives the tuner on authentic experience ever.
This is
the official demo of mobile game Need For Speed Underground 2. This
demo includes a sneak peek of the various different game modes you can
play, as well as some options online.

-Pentium III 700 MHz
-128 MB RAM
Windows XP
-DirectX 8.0
-32 MB DirectX-compatible 3D accelerator
-DirectX-compatible sound card
-4x CD-ROM drive
-2 GB hard-disk space

Enter
the world of urban street racing and tuner cars to high performance
with the latest title in the hit Need for Speed series: Need for Speed
Underground. Get in today's most popular tuner cars from Mitsubishi
Motors, Subaru, Toyota and many more, building the road last car and
earn money to pay for custom body kits and a host of licensed
performance mods car. Support Online for up to 4 players
Size: ( 243 Mb )

MediaFire Link Part 1
MediaFire Link Part 2
MediaFire Link Part 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Need For Speed Underground Portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Lojra-
Kërce tek: