Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Torchlight 1.1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 26
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Torchlight 1.1   Sun Feb 07, 2010 3:44 am
Torchlight 1.1 | 337 Mb


Ja
dritë pishtari, një re e ri të Veprimit ekskluzivitet të zhvilluara nga
RPG Games runik. Dritë pishtari është duke u zhvilluar në ekipin
Seattle veteran nga një ekip i përbërë nga designers dhe drejton e
projekteve si Diablo, Diablo II, Mythos, dhe Fate. Relike Lojra ekip ka
shpenzuar shumë vite honing dhe zhvillim ky stil unik të gameplay.
Aventura
është vendosur në zgjidhjen e minierave e dritë pishtari, një boomtown
themeluar në zbulimin e venat e pasur e prush - një mineral të rrallë
dhe misterioz me pushtetin për të kënaq dhe të korruptuar të gjithë që
kontaktet. Ky pushtet korruptive mund të ketë pasoja të tmerrshme
megjithatë, dhe lojtarët e përcaktuara në malet aty pranë dhe
thellësitë më poshtë për të zbuluar shtrirjen e plotë të ndikimit mbi
prush qytetërimeve që kanë ardhur më parë.
Lojtaret do të zgjedhin
midis tri klasa karakter, dhe sipërmarrje nga sigurinë e qytetit të
dritë pishtari në nivele burg gjeneruar rastësisht, me një
shumëllojshmëri të madhe monsters mërzitur, variacione të pafundme të
plaçkë për të gjetur, dhe quests të plotë. Randomization pambarim
siguron një kohë të gjatë ka jetuar përvojën gameplay.

Game features:
?
Randomization - Layouts tona nivel janë krijuar rastësisht, kështu që
çdo aventurë është unik. Monsters, thesare, puzzles, dhe artikuj janë
gjithashtu të ndryshme çdo herë që të fillojë një aventurë
? Easy,
interface arritshëm - dritë pishtari është projektuar të jetë e lehtë
për të luajtur të drejtë nga fillimi. Intuitive interface jep lojtarëve
qasje të lehtë në një botë të pasur dhe të ndryshme
? Pensioni i
Sistemit - Pasi karaktere janë ngriti mjaft lart, ata mund të "pension"
dhe dhuroj përfitime të veçanta dhe gjallërim të karaktere të reja
?
Pets - Lojtaret do të zgjedhë një kafshë që të shoqërojnë ato. Pets
mund të nivelit të lart, së bashku me lojtar, dhe do të ndihmojë në
betejë, bartin sendeve, dhe do të kryejë një shumëllojshmëri të
shërbimeve të dobishme
Klasët ? Karakteri - Lojtaret do të krijojë
dhe rregulloje nje karakter nga një prej tre klasa në dispozicion, dhe
të zgjedhin një shok të kafshëve. Nëpërmjet zgjedhje kozmetike,
vendimet rrugën e aftësi, dhe thesaret ata fitojnë, çdo karakter do të
jetë i veshur me porosi të ndryshme
? Peshkimi - Lojtaret mund të
marrë një pushim nga ritëm të lartë të energjisë së adventuring për të
vizituar një nga vrimat e peshkimit dhe relaksohuni dhe shihni se çfarë
ata mund të kapin. Peshqit kanë përfitime interesante për lojtar dhe
kafshë, si dhe shpërblime të tjera gjithashtu mund të zbulohen
Editor
? përfshira - runik Lojrat është duke komunitetit tonë modding, duke
krijuar kështu një redaktor lojtarët tanë mund të krijojnë dhe të
projektimit përmbajtjen e tyre. Redaktor do të jenë në dispozicion së
shpejti

System requirements:
? Windows 2000/XP/Vista/7
? DirectX 9c
? 800 MHz
? 512 MB RAM
Size: ( 337 Mb )

MediaFire Link Part 1
MediaFire Link Part 2
MediaFire Link Part 3
MediaFire Link Part 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Torchlight 1.1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Lojra-
Kërce tek: