Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BMW M3 Challenge Portable

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 26
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: BMW M3 Challenge Portable   Sun Feb 07, 2010 3:54 am
BMW M3 Challenge Portable | 160 MbBMW M3 Challenge merr tronditje e makins n lartsi t reja. BMW M3
Challenge, e cila sht e lojs zyrtare t BMW? ? ? s all-M3 Coupe e re,
tiparet origjinale t lart BMW M3 detajuar n t gjitha ngjyrat e tij te
jashtme dhe NurburgringGP origjinal-udh n nj bot gara hiper realist.
BMW M3 Challenge do t'ju lejoj t eksperienc e re BMW M3 Coupe t drejt
aty ku sht lindur dhe zhvilluar - n rrugn e gars.


BMW M3 Challenge takes the thrill of driving to new heights. BMW M3
Challenge, which is the official game to BMW???s all-new M3 Coupe,
features the original high detailed BMW M3 in all its available
exterior colors and the original NurburgringGP-track in a hyper
realistic racing world. BMW M3 Challenge will allow you to experience
the new BMW M3 Coupe right there where it was born and developed - on
the race track.

Size: ( 160 Mb )


RapidShare Link Part 1
Or / Ose
MediaFire Link Part 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BMW M3 Challenge Portable
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Lojra-
Kërce tek: