Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pro Evolution Patch 1.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 26
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Pro Evolution Patch 1.5   Sun Feb 07, 2010 3:56 am? Të gjitha transferimet në patch data
?
Plot licencuar nga të gjitha Federatat dhe me gota (anglisht,
spanjisht, italisht, holandisht, gjermanisht), shtuar ekip UCL dhe
klube të çon në vendet e tyre. Changed emrat e
lojtarëve të modular klasike
? gameplay reja
? topa reja
? këpucë të reja
? New përballet
? forma (duke përfshirë format e arbitër)
? dorashka të reja për Portier
? New Dashuri
? Logo e re, previews, replays leagues, gota dhe ekipet
? New TV Popups (për versionin ruse dhe anliyskoy)
? New menu (menu + ML) dhe kursorit menu
? kartë lojtarë të reja dhe trajnerëve
? Dalja e re intro komandën në fushë
? Regjimi i ri grafike ML dhe BL (në kalendar)
? New sponsorët në ML
? Ndërrimi XBOX-jastëk mbi PS3
? Updated rrjetit për portë
? lawns reja
? posterat e reja
? kushtet e motit e re
? Logo e re në dhomë podtribunnom
Exe ? private
? Automatik


? All transfers to the date patch
?
Fully licensed by all leagues and cups (English, Spanish, Italian,
Dutch, German), added team UCL and leading clubs in their countries.
Changed the names of the players of the classical modular
? New gameplay
? New balls
? New shoes
? New Faces
? New forms (including forms of the referee)
? New gloves for goalkeepers
? New sounds
? New logo, previews, replays leagues, cups and teams
? New TV Popups (for Russian and anliyskoy version)
? New menu (menu + ML) and the cursor menu
? New card players and coaches
? New intro exit command on the field
? New graphics mode ML and BL (in calendar)
? New sponsors in the ML
? Replacement XBOX-Pad on the PS3
? Updated the grid for the gate
? New lawns
? New billboards
? New weather conditions
? New logo in podtribunnom room
? Private exe
? Automatic

Size: ( 180 Mb )

www.kosovadc.com_ardo13.7z.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow"> RapidShare Link Part 1
Or
MediaFire Link Part 1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pro Evolution Patch 1.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Lojra-
Kërce tek: