Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Makina egzotike në Dubai

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 25
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Makina egzotike në Dubai   Wed Jun 09, 2010 8:04 am

Porsche 911.


McLaren SLR

F430


F430 Novitec RossoSkyline GTR, kjo thojne qe ka 1000 kuaj fuqi.
Veyron (Pegaso edition)

Ky Bugatti special eshte bere kastile per nje milijarder Rus qe jeton ne Dubai.
Murcielago
Murcielago dhe VeyronMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 25
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Re: Makina egzotike në Dubai   Wed Jun 09, 2010 8:10 am
Mirage GT (modifikuar nga Gemballa)

911 GT3 (ne sfond duket rrokaqielli me i larte ne bote)
Corvette C6, 599 dhe Phantom


R8

F430
Veyron


Modena


Veyron
_

911 turbo


LP640


Continental GTContinental GT


Phantom


Gallardo

Murcielago


Corvette Z06

Kjo foto shume e goditur, njeri me Benz, tjetri mbrapa me Porsche kurse ky boti ketu me biciklete per shtate pal qejfi.


Carrera GT


Continental GT, F430, dhe Murcielago LP640Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Makina egzotike në Dubai
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Bota e Sportit :: Motor Sport-
Kërce tek: