Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 25
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri   Wed Jun 09, 2010 10:04 am

Shko Start / Run , Shkruje msconfig, dhe kliko OK.
2. Shko te menyja BOOT.INI tab, Kliko me posht /NOGUIBOOT .
3. Dhe kliko OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese deshironi ta hekni reklamen WELLCOME qe ndezet kompjuteri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Toolbox :: E-books & Tutoriale-
Kërce tek: