Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Promovohen Bikini Hot

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BujarrdPosts : 3
Join date : 22/04/2011

MesazhTitulli: Promovohen Bikini Hot   Fri Apr 22, 2011 9:20 am

Zbulohet edhe ai që mund të jetë bikini më i hollë në botë. Protagoniste e një seti të jashtëzakonshëm fotosh me dy tipe rrobabanjosh veshur është bërë Jennifer Nicole Lee, e njohur si eksperte fituesi.

Gjatë shkrepjeve të kryera në Miami, 35-vjeçarja ka promovuar këto produkte të reja dhe mjaft të “nxehta” të fitnesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Promovohen Bikini Hot
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Te ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: