Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shiko Filmin-aci Hayat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Shiko Filmin-aci Hayat   Sun Jan 03, 2010 3:49 am

http://www.diziizleyelim.com/izle-seyret/yerli-diziler/aci-hayat
www.acihayat.com
www.turkvid.com > ketu mundesh me shiqu filmin
http://www.zulu.mk/eraMEHMET (Kenan İmirzalıoğlu)

A është në 26-27 vjet. Punon si një mjeshtër i burimeve kantjerit. Periferi të Stambollit në një hap të tij-nëna, babai, gjysmë-vëllai me një jetë të varfër shkon më. Mehmet, të varfër por jashtëzakonisht burrëror, i ndershëm, është një person i ri. Jo të zbulojnë ndjenjat e tyre jashtë, është si "I love you," ai nuk mund, në internet dhe më pak fjalë, një imazh pak vështirë njeriu vizaton. Është jashtëzakonisht i bukur. Ne kemi hyrë në lagjen e katërta e të gjitha vajzave të reja duken më është mbledhur. Por kjo është një preferuar: Nermin ...Nermin (Selin Demiratar)

A është në 20-21 vjet. Punon si një manikyrist në një banjë luksi. Bukur, lëviz, dhe cute. Nermin, qarkut fqinj të pasur të Stambollit, në një lagje periferike ulur. Çdo mëngjes, duke u nisën nga jeta e varfër, dhe shtëpitë luksoze, makina dhe njerëz të veshur në një lagje e pasur ku të shkojnë në punë. Është shumë i mirë që të ketë një manikyr për klientët meshkuj të vërtetë ajo është, ata të sigurojë që të gjitha ofertat. Mund të jetë joshëse për një vajzë e re për këtë qëllim, arsye Nermin vetëm në gjendje të qëndrojë indiferente, Mehmet jetuar me dashurinë e tij të madh.

ENDER (me Gale Oguz)

27 years old. Bir i një familje të pasur me moderne dhe Ender, nënë me aftësi të kufizuara u rrit nën kontrollin e Belkis hanim. Ai dëshiron që gjërat shpejt dhe arriti me lehtësi. Nëse ju nuk bëni si pune te atin e tij për të ndihmuar të saj, beson në imoralitet lodhje më shumë është dorëhapur. Gruar Mësues, dhe do të shikojnë prapa pa kthim, playboydur pashpirt rrënoj.


Filiz (ebru Kocaağa)

24 years old. "Kjo është si ajo brenda një jashtë familjes?" Deri familjes është i karakterit të kundërt. Mbajë derisa shkathët grua Hanımefendilik punë, një familje është një dimension tjetër. Vëllai, biri vetëm nënës së tij, ndërsa duke mbajtur kalatave, vetë, mund të duhet një baba vajza u rrit e privuar deri vëmendje dhe dashuri. Merre trajnimit të biznesit, dhe diplomuar përfunduar jashtë vendit, edhe pse babai i tij, mund të jetë i suksesshëm në jetën e biznesit nuk mund të provohet.


HASAN (Ahmet Feja Islame Allahu Ekber)

30 years old. Kyle shoku më i mirë është Hassan, Mehmet vepra të tilla si shipyards. Shtëpi, Robert, ishte një nga anëtarët e familjes do të shohim, të tilla si Kabul. Që prej largimit nga gruaja e tij për të jetuar në nëse pikëllimin imitim, funny një karakter në një lojë-fsheh-lumtur. Një aventurier dhe madje edhe vdekjen për hir të pikëlluar për të shkuar është një helpmeet.

ÖZLEM (Ekin turkmene)


17 years old. Dhe vajza Celal Sulltanit, është gjysma e Robert e-vëllait. Xhalal, emri i nënës së tij për shkak të vëllait të tij gjysmë "mallin" e ka quajtur. Ozlem, shkoni në klasë për përgatitjen universitet, një vajzë e re adoleshent i cili është i problemeve që ka. Opozitës për të gjitha gjërat për asnjë arsye, e cila nuk është si asgjë, atje është një lloj strukture nuk mund të jenë të kënaqur. Dëgjoni muzikë rock. Haircuts dhe stile veshje nuk janë shumë të përshtatshme për mjedisin jetësor. Prandaj, problemet e vazhdueshme me jetën e familjes së tij.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shiko Filmin-aci Hayat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Filma-
Kërce tek: