Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rreth WIndosit.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Rreth WIndosit.   Sun Jan 03, 2010 5:29 am

Ja ni sen shume i fort, per me bo foto ne natyre, shpresoj qe nuk eshte i postuar ky web
hyni ne kete web
http://ru.photofunia.com/ pastaj ne anen e majte shkoni rregullo foto (nese ja qet), tani ju qet shume foto dhe tani e zgjedhni nje foto qafre te doni me natyre, edhe klikoni mbi te, pastaj shkoni Browse edhe e qitni nje foto te juaj, pastaj mbi foto klikoni me te djathten edhe shkoni save picture as, edhe u kry...

kujdes; nuk i pranon fotot e prene te paint, edhe ky web ka virusa, rujuni...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rreth WIndosit.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Sisteme Operative :: Windows-
Kërce tek: