Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ktu mund te dergoni përmbi 50 sms ne dit(free)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Ktu mund te dergoni përmbi 50 sms ne dit(free)   Sun Jan 03, 2010 6:29 am

Hini www.talksms.com edhe ketu e jepni nr tuaj te mobilit dhe ju vjen codi ne mobil edhe tani e tutje do ti keni 30 message Gratis ne dite Shum besoj qe ju dalin .
www.wadja.com

Social Label Network - Label your life 3jam: Free Your Phone Number

Ne kete web mundeni me dergu sms ne qdo vend te botes pa pas nevoj me u regjistru
http://www.freesms.net


NESE DIKUJT JU DOKET PROCEDURE VESHTIR ME SHKUAR DERI NE FUND ME DERGU SMS ATeHER JA NI WEBSIT SHQIP QE OFRON SMS SATE DON EDH ASHT SHUM LET NME SHKUARDERI TEK DERGIMI I SMS-ve
kalonimi ra edhe vebi se gati harrova

http://www.kozzer.com/portal/sms.php
www.kozzer.com


Account per SMS falas vetem per ne Zvicerr


kshtuu antar te nderuar morra pak kohe qe tju mundesojm te dergoni SMS se paku qe keni te dashur tuaj ne Zvicerr se 1her per momentin strato spo punon amo pritet shum shpejt te ndreqet po edhe kur te ndreqet strato ne do te shperndajm akkounta

Keshtuu pra spo hupi kohe kjo vlen vetem per Zvicerr me dergu SMS , i keni 20 SMS en muajt mi derguu
Me respekt. i gjithe staffi i Mesohu.NET

Rregullat :


1. Duhesh te kesh 100 Poste
2. Duhesh me qen i prezantuar
Duhet regjistruar
Regjistrimi eshte shum i thjesht do ta kuptoni shum leht pasi qe te hyni


http://www.extra.vianett.no/kat/0000...2F000037%2Easp

I testuar nga un 100% funksionon


Pasi qe te regjistroheni do tju vjen nje mesazh tek e-maili juaj(qe e keni dhen tek regjistrimi)Dhe aty do ta keni username edhe passwordin e " Vianett "...


Milet se di a ekzistone qekjo faqe a jo se spata kohe me kqyr veq qe po jav postoj qykatnu tuj qu SMS
faqja o kjo :
http://www.time4sms.com/

masanej kur tju qelet faqja shkoni ku SHKRUNe: SMS:a utan att vara medlem klikoni qaty. Tani jav qet qet sen Ditt mobilnummer edhe shkruni ju numrin pershembull: +37744333333 dmth numrin e juve edhe ju vjen kodi qe e aktivizon brenda 10 sekondav: e shkruni tani qad kode ku shkrune Din SMS kod edhe knaqni tuj qu , e qgjata pak ama ka asi ktu qe sdin mi perdore e ju kallxova detalish...


Ne kete Web muni me i Dergu 5 SMS ne ditje ne Ter Boten pa u regjistru hiq po nese ju Dini mir per me Perdor Proxy IP mundi me dergu SMS pa Limit. www.promo-power.com

Ne ket WEb Faqe mund te dergoj SMS ata qe kan Nr. Personal, Duhet te regjistroheni tia Jepni nr. tuaj te mob. Edhe Do ju vje menjeher nje KOD ne Mob. qe eshte Kodi per me dergu SmS fal... Suksese
EDH DIQKA KJO FAQE KA QEN ME HERET SHUME SUKSESHME PO PAS NI PAUZE PRAP ASHT KTHYER NE FUNKSION MUA MU KA DASH MU REGJISTRUAR SEISH SE NUK ME KA PRANUAR KODIN E VJETER

www.3jam.com

[color=olive] Ja edh ni link shum i mir shpresoj se 30 sms brenda dite shpresoj se ju mjaftojn ja edh pak sqarime:edhe ketu e jepni nr tuaj te mobilit dhe ju vjen codi ne mobil edhe tani e tutje do ti keni 30 message Gratis ne dite Shum besoj qe ju dalin e
ja edh linku:
www.talksms.com


www.Valasms.com
Skom qa me shtu ma shum webi shqip eshte.

Per te derguar 5 sms falas duhet te hyni www.simsor.de por mundeni me u regjistru me numra te ndryshem edhe vjen ne tel ni cod duhesh me shkru edhe gjithqka shkon ne rregull:)

Per qdo dit nga 5 SMS Falas,qka usht ma e mira mundesh me i shkru 160 Shkronja ne SMS edhe kur tja qojsh SMS i del NR i yt i telit me te cilin je i regjistruar.Usht let mu regjistru ja vlen me vizitu 1her.

[color=orange]SMS Daily, de gratis sms website voor jong en oud
me te mirat per ju!(REALLYBOSS)http://www.smsdaily.nl/index.phpep=r...ref=hzzozxhazc

Faleminderit per viziten dhe komentet tuaja.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ktu mund te dergoni përmbi 50 sms ne dit(free)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Mobile Phones-
Kërce tek: