Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 IsoBuster 1.9

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 26
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: IsoBuster 1.9   Sat Jan 02, 2010 5:05 am

IsoBuster 1.9
Pershkrimi: Programi shërben për CD dhe DVD respektivisht për ndreqjen e gabimeve brenda tyre.Vec kësaj me këtë program mundësohet zbërthimi(hapja) e fileve me prapashtesa të ndryshme si p.sh:iso,(filet e paqetuara p.sh.filmat, muzikë mp3 , programe të ndryshme etj)bin,cif,fcd,tao,cue,ccd,cd,pxi etj.Për shkarkim të programit shko në download; IsoBuster - Featuring All languages This download version contains : - All language plug-ins, (Outdated versions, dating from before v 1.5, are not included.) - An English installation wizard - An English Help file Compressed in a *.zip archive (2412 KB) Choose one of these locations to download from (see blue download links): Use a mirror location if the previous link didn't work and report the error. Shtyp në njërën prej nyjeve:
Download
Download from Mirror 1 Download from Mirror 2 Download from Mirror 3 Download from Mirror 4
Konfigurimi:Pas instalimit të programit shko në Options dhe shtyp nyjen(link) gjuhët(language).Zgjidhe simbolin e flamurit tonë dhe shtyp në pullën/sustën OK.Tani i gjithë programi do funksionon në gjuhën shqipe.

DOWNLOAD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
IsoBuster 1.9
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Toolbox :: Programe Te ndryshme :: Programet ne gjuhen shqipe-
Kërce tek: