Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja nja 3 Barcoleta.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Ja nja 3 Barcoleta.   Tue Jan 05, 2010 9:29 am

Kane qene Hasa me Hysen edhe e kan pas banesen ne te 20-tin kat.... Kane ardh prej punes edhe tu shku ne banese Hasa i thot Huses: shko kshyre edhe sa kat na kan met....kur kthehet Husa i thot e kam ni lajm te mire edhe nji lajm te keq, cilin po don me ta tregu tparin? Hasa thot hajt qata te mirin nihere. Hasa i thot veq edhe tre kat e kena. Husa gzohet shume.


Liga e Kampioneve
Pyet mesuesja Demokratin...
- Demokrat, sa eshte larg Plutoni prej Diellite
- Aq sa eshte larg KF BESIANA prej Liges se Kampioneve.
TBC – BMW
Shkon Rrusta te doktori dhe i ankohet:
- Doktor, po kollitem, teshtij, mezi po marr fryme.
- E pyet doktori:
- A ka pas dikush ne familjen tuaj TBCe
- Jo valla, por mixha jem Hasani e ka pas nje BMW.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ja nja 3 Barcoleta.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Te ndryshme :: Barcoletat-
Kërce tek: