Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 - Antar/e te ri te forumit Kosova-crew, prezantimi ne forumin tone nuk eshte i obliguar por i nevojshem per tu adaptuar/njohur me leht ne komunitetin tone dhe antaret e tjere.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: - Antar/e te ri te forumit Kosova-crew, prezantimi ne forumin tone nuk eshte i obliguar por i nevojshem per tu adaptuar/njohur me leht ne komunitetin tone dhe antaret e tjere.   Sat Jan 02, 2010 2:38 pm

- Antar/e te ri te forumit Kosova-crew,
prezantimi ne forumin tone nuk eshte i obliguar por i nevojshem per tu adaptuar/njohur me leht ne komunitetin tone dhe antaret e tjere.
Se paku antar/e te nderuar te jepni disa info siq jan ;-
Emri. Mbiemri. Mosha. Vendi etjj
-Me respekt nga Stafi:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
- Antar/e te ri te forumit Kosova-crew, prezantimi ne forumin tone nuk eshte i obliguar por i nevojshem per tu adaptuar/njohur me leht ne komunitetin tone dhe antaret e tjere.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Kosova-Crew Info :: Prezantimi-
Kërce tek: