Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sportisti dhe profesori Shqiptar per Artet e Karatese Selajdin Sinani Seli

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Kas3iot
Admin
Admin
avatar

Posts : 160
Join date : 23/12/2009
Age : 25
Location : C:WINDOWS > eXplorer.exe(Interrupted)

MesazhTitulli: Sportisti dhe profesori Shqiptar per Artet e Karatese Selajdin Sinani Seli   Sun May 23, 2010 5:38 amSelajdin Sinani - Seli (7 dan), profesor me mirënjohje ndërkombëtare në disa disciplina si Karate Shotokan, Full Contact, Kick Boxing, Thai Boxing dhe Nin-Jitsu. Ky shqiptar që punon qe 30 vite në Bruksel të Belgjikës, drejton klubin CAJM (CENTRE D'ARTS MARTIAUX JETTOIS), e cili klub ka bërë emër në të gjithë botën. Sela vec angazhimeve të tij profesionale, ka dhënë edhe një kontribut të çmueshëm për prezentimin e çështjes kombëtare nëpër botë. Flamuri shqiptar me shqiponjën dy krenare ka qenë percjellës i tij në çdo turne ndërkombëtare...

Ju miqe mund ta vizitoni web faqen e ketij atdhetari shqiptar qe tre dekada punon dhe vevron ne Bruksel te Belgjikes. Ju KLIKONI KETU
dhe ju jeni ke web Faqja e tij...ku do te njiheni me per se afermi me aktivitetet e ketij kolosi te sportit ne evrope dhe bote...

Gjithashtu ju mund te postoni komente dhe pyetje te ndryshme rreth artit te karatese... Ne ju mirepresim per cfaredo komenti... Me fat te gjitheve...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sportisti dhe profesori Shqiptar per Artet e Karatese Selajdin Sinani Seli
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Bota e Sportit :: Sporte luftarake-
Kërce tek: