Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ketu mundeni te thirreni (free-gratis)ne telefon.!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Ketu mundeni te thirreni (free-gratis)ne telefon.!   Sun Jan 03, 2010 6:52 am

Nuk e di se kush e ka hek e kam pas postuer ni teme ku ka qen ni mundesi se si me fol ne tel pa pages ja tani i keni edh dy linqe ku ashte mundur me biseduar ne telefon belesh vetem asht ni kusht se duhet me kan te regjistruar ne keto forume edh duhet em pas kredi kredit fitohen duke postuar ose duke vizituar keto uebe per ata qe e din pak anglishten ose gjermanishten asht shum ma e let
ja ni telefon me thir tan boten belesh (QIL USER)
ja edh linqet:

www.voipbuster.com
www.internetcalls.com
santaNese doni me fol me tel pa pare qdo dit ka 10 min hin ne kete web dhe regjistrohu:
cheers www.tuitalk.com


Flisni 3000 minuta falas!
Nje menyr e thjesht per te telefonua r nga kompjuter i juaj me 3000 min falas me Amerike/Canada.

Shkarkoni programin ooVoo ne kete link : http://www.oovoo.com/download/oovoosetup.exe

Pastaj pasi ta shkarkoni mereni dhe instaloni ne kompjuter in tuaj!! Pas instalimi t ju hapet nje icon e vogel ku ju duhet e jepeni te dhenat e tuaja.. acountin/password(fjalekali min) !

Mund te jepeni edhe te dhena tjera ( Jo te sakta ) nuk eshte problem! Dhe pas regjistri mit mund te cheers flisni me cdo numer ne Amerike/Canada falas
!


telofonim falas nga pc me program i cili gjindet falas ne www.voipbuster.com

Very Happy Qe edhe nja edhe ma i mir WengoPhone
vetem duhet regjisrim . Ketu mund te folni vetem ne telefon te shpis ku do ne bot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ketu mundeni te thirreni (free-gratis)ne telefon.!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Multimedia :: Mobile Phones-
Kërce tek: