Kosova-Crew
www.facebook.com/kas3iot


 
ForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili mendoni se i duhet Shqiptaris?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Reallyboss
Completed
Completed
avatar

Posts : 151
Join date : 02/01/2010

MesazhTitulli: Cili mendoni se i duhet Shqiptaris?   Tue Jan 05, 2010 10:27 am
cili mendoni se esht ma i miri per te gjith Shqiptaret e shqipris , po ashtu edhe per shqiptaret jasht Shqipris
Une po votoj per te madhin Sali Berishen


Ju lutem leni edhe komente perse doni njeri apo tjetrin ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cili mendoni se i duhet Shqiptaris?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Kosova-Crew :: Shkencat Sociale dhe Filozofia :: Shkencat Politike-
Kërce tek: